? O nas

szybki kontakt

ul.Antoniukowska 60, lok.104-106
15-845 Białystok

Tel.: +48 793 707 041
email: male.misie@onet.plO NAS

Niepubliczny Żłobek MAŁE MISIE oferuje wykwalifikowaną opiekę nad dziećmi od 1 roku do 3 lat.

W naszym Żłobku dzieci znajdą się pod opieką wykwalifikowanej kadry:
pedagogów opiekuńczo-wychowawczych, nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz doświadczonych opiekunek dziecięcych, a także logopedy, rytmiczki oraz nauczyciela języka angielskiego.

Dyrektorem jest Swietłana Sawicka, pedagog z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku niemowlęcym, a także z dziećmi od 1 roku do lat 6.

Przede wszystkim zależy nam, aby zapewnić naszym pociechom wysokie standardy opieki, wychowania i nauczania. Uczynić to pragniemy dzięki profesjonalnej, ciepłej i troskliwej opiece wykwalifikowanej kadry, kochającej pracę z dziećmi, w czystym, kolorowym i gustownie urządzonym wnętrzu, wyposażonym w nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne, gdzie dziecko będzie czuło się bezpieczne i radosne.

Naszym głównym założeniem jest indywidualne podejście do każdego malucha. Podstawą naszej pracy jest zabawa z dzieckiem, dzięki której stymuluje ono rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny.
Pragniemy, aby Niepubliczny Żłobek MAŁE MISIE był dla Państwa dzieci miejscem, gdzie czują się bezpieczne, są szczęśliwe, wesołe i gdzie zawsze chętnie wracają. Pragniemy, aby z uśmiechem wspominały spędzony z nami czas.

Mamy nadzieję, że nasze kompetencje, doświadczenie, które zdobywałyśmy przez lata pracy z dziećmi wzbudzą Państwa zaufanie, a nasza energia i radość, którą czerpiemy z tej pracy będą dodatkowym atutem.


Zrobimy wszystko, co w naszej mocy aby uśmiech gościł na buziach naszych maluchów, bo:

 

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat." J. Korczak