? Kadra

szybki kontakt

ul.Antoniukowska 60, lok.104-106
15-845 Białystok

Tel.: +48 793 707 041
email: male.misie@onet.pl

KADRA

W naszym Żłobku zostały zatrudnione osoby z odpowiednim wykształceniem pedagogicznym i

doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi, dodatkowo z ukończonym kursem pierwszej pomocy.

Gwarantujemy, że dziecko jest pozostawione pod opieką wykwalifikowanych opiekunek, które kochają i rozumieją dzieci, pomogą mu łatwiej przejść moment rozstania z rodzicami i nawiązaniu nowych relacji w Żłobku.

Wśród innych dzieci, pod czujnym okiem opiekunek dziecku będzie łatwiej przełamać różne bariery związane z jedzeniem, siadaniem na nocnik, rozstawaniem się z rodzicami. Opiekunki wspierają w dziecku pozytywne naśladownictwo, powoli wdrażają dzieci do rytmu dnia i reguł panujących w Żłobku.

Dzięki serdeczności i profesjonalizmowi opiekunek, dzieci bawią się, rozwijają i uczą, mają szansę wyrażać swoją osobowość poprzez różne formy ekspresji i zabawy, nauczyć się pozytywnych zachowań i rozwinąć swój indywidualizm oraz pewność we własne siły.

 

SWIETŁANA FIEDORCZUK

Dyrektor Niepublicznego Żłobka MAŁE MISIE oraz opiekunka dziecięca

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Doświadczenie zawodowe: 9 lat pracy z dziećmi

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku pedagogika opiekuńczo- wychowawcza na Uniwersytecie w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywałam pracując w Społecznej Szkole Podstawowej Nr 3 w grupie "0", a także w Prywatnym Żłobku oraz Stowarzyszeniu Pomocy Rodzinie i Dzieciom "SZANSA".

Praca z dziećmi jest moją pasją, sprawia mi dużo radości i czerpię z niej ogromną satysfakcję.
Podczas wykonywania swoich obowiązków- uśmiech dzieci, poczucie zaufania i dobry kontakt z rodzicami są dla mnie wartościami najważniejszymi. Jestem osobą wesołą, odpowiedzialną i bardzo cierpliwą. Kocham dzieci i łatwo nawiązuję z nimi kontakt, staram się każde z dzieci traktować indywidualnie, tak aby czuło się szanowane, kochane i bezpieczne. Uwielbiam pracę z dziećmi i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Kursy i szkolenia dodatkowe:

2016 - Warsztaty "Rurowy Dżem" - podstawowe sposoby wykorzystywania Bum Bum Rurek w zabawie i edukacji  w  PSPiA KLANZA

2015 - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej 

2011 - Warsztaty:  „Rozwijanie uzdolnień dziecka poprzez twórcze działania plastyczne”  w  Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli ANTIDOTUM

2010 - Szkolenie przygotowujące do pracy z młodzieżą eksperymentującą lub uzależnioną od środków psychoaktywnych w Młodzieżowym Ośrodku Terapii i Readaptacji „ETAP” w Białymstoku

2008 - Kurs: ”Umiejętności wychowawcze- ważne w pracy z dziećmi i młodzieżą” – w  Punkcie Konsultacyjnym Stowarzyszenia Monar w Białymstoku

2008 - Warsztaty uwrażliwiające z elementami warsztatu komunikacji w Stowarzyszeniu Pomocy Rodzinie i Dzieciom SZANSA

MAGDALENA DĘBSKA

Kierownik oraz opiekunka dziecięca

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Doświadczenie zawodowe: 7 lat pracy z dziećmi

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Białymstoku.
Swoje doświadczenie zawodowe związane z pracą z dziećmi zdobyłam pracując w jednym z Prywatnych Żłobków w Białymstoku. W 2014 roku kończyłam kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Praca z dziećmi daje mi dużo przyjemności i radości. Odczuwam wielką satysfakcję, gdy nasi podopieczni rozwijają się i zdobywają nowe umiejętności. Jestem osobą ciepłą, odpowiedzialną i pełną energii. Poprzez swoją serdeczność i szczery uśmiech do każdego dziecka staram się zapewnić mu poczucie akceptacji i bezpieczeństwa. Pragnę, aby czas spędzony w naszym żłobku był w pełni  wykorzystany na dobrą zabawę i relaks. Dla mnie nie ma nic cenniejszego niż odwzajemniony uśmiech dziecka.

Mama 4-letniej Mai :)

 

SYLWIA LITWIN

Opiekunka dziecięca

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Doświadczenie zawodowe: 4 lata pracy z dziećmi

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Praca Socjalna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Obecnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując początkowo jako niania, a później odbywając staż w przedszkolu na stanowisku pomocy nauczyciela.

Przebywanie z dziećmi od zawsze było dla mnie czymś przyjemnym i radosnym. Praca z dziećmi  sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Uśmiech dziecka powoduje, że ja również się uśmiecham. Naprawdę cudownie jest zacząć dzień od gromadki dzieci witających Cię szczerym śmiechem. Jestem osobą odpowiedzialną i ciepłą, dbającą o bezpieczeństwo naszych pociech. Chciałabym, aby rodzice wiedzieli, że ich pociechy są pod wspaniałą opieką wszystkich "Misiowych Pań", a dzieci aby uczyły się od swoich Pań wszystkiego co najlepsze i każdego dnia chętnie do nas wracały.

Mama Michalinki :)

 

ELWIRA BARANOWSKA

Opiekunka dziecięca

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Doświadczenie zawodowe: 5 lata pracy z dziećmi

Ukończyłam stacjonarne studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego na Uniwersytecie w Białymstoku.
Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać jako niania. Jednak najwięcej nauczyłam się podczas praktyk w przedszkolu i szkole podstawowej. Miałam kontakt z różnymi grupami dzieci w wieku od 2 do 5 lat, natomiast w szkole podstawowej miałam praktyki w trzeciej klasie. W 2015 roku ukończyłam kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Od zawsze uwielbiam dzieci, jednak na pomysł studiowania pedagogiki wpadłam dopiero po maturze. Wybór kierunku studiów to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, ponieważ mogę robić to, co najbardziej lubię, czyli pracować z dziećmi. Patrzenie na rozwój dzieci to dla mnie prawdziwa przyjemność. Cały czas szukam nowych pomysłów i inspiracji w prowadzeniu zajęć dla dzieci. Stawiam na kreatywne organizowanie czasu dzieciom, aby mogły nauczyć się wielu ciekawych i nowych rzeczy.

Jestem osobą opanowaną, wesołą i odpowiedzialną, co na pewno jest przydatne w pracy z dziećmi.
Wesołe i szczęśliwe dzieci dają mi dodatkową motywację do pracy :)

 

KATARZYNA DZIENISZEWSKA

Opiekunka Dziecięca

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Doświadczenie zawodowe: 3 lata pracy z dziećmi

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo- Wychowawcza na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Prywatnym Przedszkolu oraz pracując jako niania. Za główny cel swojej pracy stawiam sobie zrozumienie dziecka i szukanie z nim kontaktu. Praca z dziećmi dostarcza mi satysfakcji i daje dużo radości. Jestem osoba otwartą, cierpliwą i szczerą. W swojej pracy jestem sumienna i konsekwentna.