? Kadra

szybki kontakt

ul.Antoniukowska 60, lok.104-106
15-845 Białystok

Tel.: +48 793 707 041
email: male.misie@onet.pl

KADRA

W naszym Żłobku zostały zatrudnione osoby z odpowiednim wykształceniem pedagogicznym i

doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi, dodatkowo z ukończonym kursem pierwszej pomocy.

Gwarantujemy, że dziecko jest pozostawione pod opieką wykwalifikowanych opiekunek, które kochają i rozumieją dzieci, pomogą mu łatwiej przejść moment rozstania z rodzicami i nawiązaniu nowych relacji w Żłobku.

Wśród innych dzieci, pod czujnym okiem opiekunek dziecku będzie łatwiej przełamać różne bariery związane z jedzeniem, siadaniem na nocnik, rozstawaniem się z rodzicami. Opiekunki wspierają w dziecku pozytywne naśladownictwo, powoli wdrażają dzieci do rytmu dnia i reguł panujących w Żłobku.

Dzięki serdeczności i profesjonalizmowi opiekunek, dzieci bawią się, rozwijają i uczą, mają szansę wyrażać swoją osobowość poprzez różne formy ekspresji i zabawy, nauczyć się pozytywnych zachowań i rozwinąć swój indywidualizm oraz pewność we własne siły.

 

SWIETŁANA FIEDORCZUK

Dyrektor Niepublicznego Żłobka MAŁE MISIE

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Doświadczenie zawodowe: 11 lat pracy z dziećmi

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza na Wydziale Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie w Białymstoku, a także studia podyplomowe o kierunku Administracja Publiczna na Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku.
Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywałam pracując w Społecznej Szkole Podstawowej Nr 3 w grupie "0", a także w Prywatnym Żłobku oraz Stowarzyszeniu Pomocy Rodzinie i Dzieciom "SZANSA", byłam także wolontariuszką w Stowarzyszeniu "Droga", oraz "Szlachetnej Paczce".

Praca z dziećmi jest moją pasją, sprawia mi dużo radości i czerpię z niej ogromną satysfakcję.
Podczas wykonywania swoich obowiązków, uśmiech dzieci, poczucie zaufania i dobry kontakt z rodzicami są dla mnie wartościami najważniejszymi.

Jestem osobą wesołą, odpowiedzialną i bardzo cierpliwą. Kocham dzieci i łatwo nawiązuję z nimi kontakt, staram się każde z dzieci traktować indywidualnie, tak aby czuło się szanowane, kochane i bezpieczne. Uwielbiam pracę z dziećmi i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Mama malutkiej Zosi :)

Kursy i szkolenia dodatkowe:

2022 - Szkolenie "Grupowe Zabawy Logopedyczne" - EDUCA

2021- Szkolenie "Adaptacja a rozwój dziecka" - MISJA CIOCIA

2020 - Szkolenie "Zabawy dywanowe w żłobku i przedszkolu " - MISJA CIOCIA

2020 - Kurs "Pierwsza pomoc przedmedyczna" - Szkolenie dla opiekunów żłobków i nauczycieli przedszkola - MISJA CIOCIA

2020 - Szkolenie - "Motoryka mała z elementami terapii ręki" - Szkolenie dla opiekunów żłobków i nauczycieli przedszkola - MISJA CIOCIA

2020 - Szkolenie - "Zabawa z dzieckiem ze spektrum autyzmu"- Szkolenie dla opiekunów żłobków i nauczycieli przedszkola - MISJA CIOCIA

2016 - Warsztaty "Rurowy Dżem" - podstawowe sposoby wykorzystywania Bum Bum Rurek w zabawie i edukacji  w  PSPiA KLANZA

2015 - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej 

2011 - Warsztaty:  „Rozwijanie uzdolnień dziecka poprzez twórcze działania plastyczne”  w  Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli ANTIDOTUM

2010 - Szkolenie przygotowujące do pracy z młodzieżą eksperymentującą lub uzależnioną od środków psychoaktywnych w Młodzieżowym Ośrodku Terapii i Readaptacji „ETAP” w Białymstoku

2008 - Kurs: ”Umiejętności wychowawcze- ważne w pracy z dziećmi i młodzieżą” – w  Punkcie Konsultacyjnym Stowarzyszenia Monar w Białymstoku

2008 - Warsztaty uwrażliwiające z elementami warsztatu komunikacji w Stowarzyszeniu Pomocy Rodzinie i Dzieciom SZANSA.

MAGDALENA DĘBSKA

Kierownik Niepublicznego Żłobka MAŁE MISIE oraz Opiekunka Dziecięca

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Doświadczenie zawodowe: 8 lat pracy z dziećmi

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Białymstoku.
Swoje doświadczenie zawodowe związane z pracą z dziećmi zdobyłam pracując w jednym z Prywatnych Żłobków w Białymstoku. W 2014 roku kończyłam kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Praca z dziećmi daje mi dużo przyjemności i radości. Odczuwam wielką satysfakcję, gdy nasi podopieczni rozwijają się i zdobywają nowe umiejętności. Jestem osobą ciepłą, odpowiedzialną i pełną energii. Poprzez swoją serdeczność i szczery uśmiech do każdego dziecka staram się zapewnić mu poczucie akceptacji i bezpieczeństwa. Pragnę, aby czas spędzony w naszym żłobku był w pełni  wykorzystany na dobrą zabawę i relaks. Dla mnie nie ma nic cenniejszego niż odwzajemniony uśmiech dziecka.

Mama 6-letniej Mai :)

 

MARLENA SKAWSKA

Opiekunka Dziecięca

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Doświadczenie zawodowe: 4 lata pracy z dziećmi

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Praca Resocjalizacyjna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Białymstoku. Swoje doświadczenie zawodowe związane z pracą z dziećmi dobywałam pracując jako niania, opiekunka w żłobku oraz mama dwójki wspaniałych dzieci.

Jestem osobą otwartą, ciepłą i szczerą. W łatwy sposób nawiązuję kontakt z dziećmi, jak i rodzicami, zyskując ich sympatię i zaufanie. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Z wielką satysfakcją obserwuję codzienne postępy Naszych Małych Misiów w różnych obszarach. Są to niezapomniane chwile,
które wynagradzają trud tej pracy.

W życiu najważniejsi są dla mnie moi najbliżsi. Mam cudowną rodzinę, męża i 2 dzieci: 5-letniego syna Tymona
i 8-letnią córkę Majkę.

Lubię podejmować wyzwania, uwielbiam kiedy coś się dzieje.

Kursy i doświadczenie:

- praktyki w Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Długoborzu

- Kurs Pierwszej Pomocy- Kurs Animatora

- Kurs Wychowawcy kolonijnego

- Służba w Obronie Terytorialnej.

 

KATARZYNA LENCZEWSKA

Opiekunka Dziecięca

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Doświadczenie zawodowe: 4 lata pracy z dziećmi

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego na Uniwersytecie w Białymstoku. W trakcie studiów odbyłam szkolenie Animatora Czasu Wolnego, warsztaty z zakresu podstaw Arteterapii oraz warsztaty "Pomóż mi zrobić to samodzielnie" z elementami metody Marii Montessori.

Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zaczęłam zdobywać podczas praktyk w przedszkolu i szkole podstawowej, a także pracując jako opiekunka dziecięca i animatorka na imprezach okolicznościowych.

Jestem osobą o dobrym podejściu do dzieci, wesołą, cierpliwą, opiekuńczą i odpowiedzialną. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Z zapałem poszukuję nowych pomysłów i inspiracji, które na co dzień wykorzystuję w pracy, aby uatrakcyjnić dzieciom zajęcia. Lubię swoją pracę, ponieważ już od najmłodszych lat chciałam zostać nauczycielką.

Największą radość sprawia mi uśmiech pojawiający się na twarzy dziecka, zaś za sukces zawodowy mogę uznać to, jak dziecko szybko zdobywa nowe umiejętności, rozwija się i staje się samodzielne.

 

MAGDALENA SUCHOWOLEC

Opiekunka Dziecięca

Doświadczenie zawodowe: 2 lata pracy z dziećmi

Ukończyłam kurs opiekuna dziecięcego oraz kurs pierwszej pomocy. Jestem absolwentką Administracji w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Dziećmi zajmowałam się głównie wśród rodziny. Od zawsze sprawiało mi to wiele radości, dlatego postanowiłam ukończyć kurs oraz rozpocząć pracę w żłobku.  Ogrom satysfakcji sprawia mi, gdy widzę, jak dzieci się rozwijają, jak chętnie się razem bawimy. Uśmiech naszych Małych Misiów dodatkowo motywuje.

Jestem osobą odpowiedzialną i uśmiechniętą, ciepłą i cierpliwą. Z łatwością nawiązuję kontakty z dziećmi, zdobywając ich sympatię i zaufanie. Każdy dzień jest inny niż poprzedni, za to także uwielbiam pracę z dziećmi.