? Warunki lokalowe

szybki kontakt

ul.Antoniukowska 60, lok.104-106
15-845 Białystok

Tel.: +48 793 707 041
email: male.misie@onet.pl


WARUNKI LOKALOWENasz Żłobek został wpisany do REJESTRU ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH przez Prezydenta Miasta Białegostoku. Oznacza to, iż zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 2011 roku o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 spełniamy wszelkie normy prawne, lokalowe i sanitarne. Nasz Żłobek spełnia podwyższone wymagania prawa budowlanego, powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej, przepisów ochrony przeciwpożarowej i bhp dla żłobków i przedszkoli, a także podlega pod szereg kontroli państwowych.

Niepubliczny Żłobek MAŁE MISIE mieści się na parterze nowo powstałego budynku w centrum nowego osiedla przy Galerii Antoniuk. Lokal posiada szatnię, 4 osobne, kolorowe i nowocześnie urządzone bawialnie, 2 toalety, aneks kuchenny, jadalnię, a także 3 tarasy.  Jest to lokal przestronny, jasny a przede wszystkim urządzony z myślą o bezpieczeństwie Dzieci. Mieści się na ponad 170 m2 powierzchni. Ponadto Dzieci uczęszczające do Żłobka mogą korzystać z nowoczesnego i ogrodzonego placu zabaw, do którego mamy bezpośredni dostęp, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu.

Aby zapewnić Państwu pełen komfort do Państwa dyspozycji jest także winda- z drugiej strony budynku.

Aby zapewnić Państwa Dzieciom bezpieczeństwo:

  • wydzielono specjalny wiatrołap ze szkła bezpiecznego, aby dzieci nie miały bezpośredniego kontaktu z chłodnym powietrzem zimą, a także aby zapewnić miejsce na przechowywanie wózków dziecięcych
  • ściany zostały pomalowane farbami hipoalergicznymi i zmywalnymi
  • podłogi zostały docieplone i wyłożone wykładzinami ognioodpornymi oraz gresem antypoślizgowym
  • meble są dostosowane do wzrostu i wieku dzieci i nie posiadają żadnych kantów
  • gniazdka elektryczne zostały zabezpieczone zaślepkami
  • grzejniki zostały zasłonięte specjalnymi obudowami, aby chronić dzieci przed poparzeniem
  • zabawki są dostosowane do wieku dzieci i posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa
  • aby usprawnić spacery na podwórku zaopatrzyliśmy nasz Żłobek w nowoczesny sześcioosobowy wózek dla naszych Maluszków :)

Aby w Żłobku zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pobytu dzieci, nasz personel poczyni wszelkich starań aby było czysto, świeżo i przyjemnie. Do tego celu zakupiliśmy oczyszczacz powietrza, aby eliminować wszelkie bakterie, a także pojemnik na zużyte pampersy, aby zminimalizować nieprzyjemne zapachy. Kosz opróżniany jest minimum dwa razy dziennie.


Dbamy o bezpieczeństwo i higienę, a także o to aby Państwa dzieci spędzały miło czas w MAŁYCH MISIACH.